bransoletki mleczne

Wyjątkowa biżuteria dla mam


Bransoletka z mleka matki to niezwykły i osobisty sposób na zachowanie pamiątki z okresu karmienia dziecka. Wypełnienie bransoletki zawiera autentyczne mleko mamy, która zamawia taką biżuterię co czyni ją unikatową.

 

Elegancki design i wysoka jakość


Bransoletka została starannie wykonana z najwyższej jakości materiałów. Srebrne elementy dodają elegancji i klasy podkreślając piękno biżuterii. A wyjątkowości dodaje wypełnienie zawierające zakonserwowane mleko matki. 

Opracowanie doskonałej formuły konserwacji mleka zajęło ponad dwa laty. Obejmowało współpracę ze specjalistami z dziedziny chemii zapewniając długotrwałe użytkowanie takiej biżuterii. 

 

Pamiątka na całe życie


Bransoletka z mleka matki to nie tylko modny dodatek do garderoby, ale także unikalna pamiątka na całe życie. Nosząc tę biżuterię, mama może nosić przy sobie symbol swojej miłości i więzi z dzieckiem. 

 

Personalizacja i indywidualność


Każdabransoletka z mleka matki jest wyjątkowa, ponieważ zawiera autentyczne mleko matki. Możesz również dodatkowo spersonalizować tę biżuterię, dodając imię dziecka, sentencję  lub ważną datę na srebrnym elemencie. To sprawia, że ta bransoletka staje się jeszcze bardziej osobista i niepowtarzalna.