• O nas

Tu pragnienie zachowania wspomnienia i miłość do biżuterii spotykają się ze sobą i łączą w niezwykłą ozdobę 💕

Mleczna kolekcja to wyjątkowa kolekcja biżuterii, która powstaje z mleka mamy karmiącej- osobista pamiątka z niezwykłego czasu w życiu. 

Opracowanie doskonałej formuły zajęło ponad dwa laty . Obejmowało współpracę ze specjalistami z dziedziny chemii i chemii spożywczej.  W mlecznej kolekcji zawarło się mnóstwo emocji, determinacji i czasu poświęconego temu by mleczna biżuteria była jak najdoskonalsza i trwała.

Mleko mamy, która zamawia taką pamiątkę przechodzi przez kilkuetapowe procesy konserwacji i utrwalania by w połączeniu z żywicą jubilerską stać się trwałym tworzywem, które zostaje oprawione i staje się biżuterią - by zatrzymać wspomnienia niezwykłego czasu bo 4 Seasons to biżuteria pełna dobrych emocji !

 

Bazą i najważniejszą cząstka biżuterii 4 Seasons są materiały, których dostarczycie – sentymentalne, pamiątkowe, dotyczące Waszych najbliżych. Może to być mleko, kosmyk włosów, pępowina ale także kosmyk sierści, odcisk łapki, zdjęcie, fragment  ważnego przedmiotu Materiały te uwieczniam, zatapiam w żywicy, oprawiam w srebro lub złoto, łączę z kamieniami naturalnymi, by powstała unikatowa i jedyna w swoim rodzaju biżuteria przywołująca pamięć. 

Zależy mi by biżuteria 4 Seasons była pełną dobrych wspomnień, jak amulet który będzie można mieć zawsze przy sobie. Jednocześnie chciałam, by pamiątka ta była dyskretna - ważna dla osoby którą ja nosi a dla innych po prostu elegancką pasującą nie tylko na co dzien biżuterią.