• Jak dostarczyć materiały do biżuterii?

Jak dostarczyć materiały do biżuterii?

 

Do wykonania mlecznej biżuterii potrzebuję 10-30 ml mleka. Do wykonania drobnych elementów jak oczka pierścionka czy kolczyki wystarczy 10 ml przy większych modelach lub kompletach 20-30  ml to ilość idealna. 

 

W przypadku zbyt małej ilości mleka można łączyć kilka porcji lub mleko świeżo odciągnięte z mrożonym. 

Jeśli mleka jest nadal za mało nadal mogę wykonać dla Ciebie biżuterię- po prostu będzie bardziej transparentna w kolorze.

Mleko najlepiej wysłać w dobrze zakręcanym pojemniczku (może być plastikowy lub szklany) lub woreczku do przechowywania pokarmu.

Mleko może być świeże lub zamrożone nawet dawno temu - ale pamiętaj by mleko mrożone rozmrozić przed nadaniem przesyłki.

Do biżuterii nadaje się mleko nawet po dłuższym transporcie czy wysłane w trakcie upalnej pogody- nie zaszkodzi to biżuterii. Mleko zawsze podawane jest takim procedurom, które zapobiegają psuciu się i pozwalają pozostać w masie mlecznej w niezmienionej formie.

 

Jeśli mleka będzie więcej niż potrzeba do zamówionej biżuterii nic nie szkodzi :) Wtedy dostaniesz zakonserwowaną resztę mleka jako dodatkową pamiątkę w formie ozdobnej buteleczki z naszą unikatową formułą z Twoim zakonserwowanym mlekiem wewnątrz! 

 

Kosmyki włosów najlepiej wysłać w folii aluminiowej lub woreczku strunowym bądź papierowym z opisanym numerem zamówienia. Potrzebny kosmyk może mieć 1-5 mm szerokości. Długość minimalna to najlepiej 1 cm a im dłuższy uda się uzyskać np. 2-3 cm tym lepiej ;)

 

Inne cenne pamiątki również najlepiej wysłać w takiej formie jak kosmyki włosów .

 

Gdy tylko przesyłka dotrze do pracowni otrzymasz maila z potwierdzeniem.


Adres pracowni:  

4 Seasons Jewelry

ul. św. Teresy 23A lok.18 

91-348 Łódź

tel. 693-744-073